Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Sweety el, 24 Apr 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Po postoj disa nga modelet e thonjve qe kame bere, vecse me origjinalin kane ndryshim shume te madh dhe nuk duken mire se i kam nxjerre me celular, por thjesh te merrni nje ide [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] keta jane te fundit qe kam bere dhe i kam akoma.
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kurse te dores jane keta[​IMG].
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

 14. Megg

  Megg Carpe Diem

 15. Megg

  Megg Carpe Diem

 16. Megg

  Megg Carpe Diem

 17. Megg

  Megg Carpe Diem

 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Keto siper jane foto neti por modele thonjsh,,,
  Kurse une te miat i mbaj gjithmone keshtu:
  [​IMG]
  ose te palyera hic:p
  [​IMG]
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

 20. Megg

  Megg Carpe Diem

Shpërndajeni këtë faqe