Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga S6T6N6, 31 May 2004.

 1. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  Frizbin,dikur librat dhe bicikleten.
  Bohhhh,det ndryshimesh.
   
 2. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  Meqe ra fjala,ku ra fjala per te diskutuar rreth hobeve /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  Po ty vetem mbasi na shuajte kuriozitetin rreth hobeve te tuj te ra ndermend me e ba kete pyetje a?? Si mbas kosit me duket mu...Nejse /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 4. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  Si mbas pilafit,kete doje te shprehje? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  Ha ha ha!Ne shkodranet pilafin e hajme me kos edhe kosi asht gjithmone neper tavolinat tona,si e fundit pjate e vaktit...Kshuqe perdorim shprehjen 'Mbas kosit'..Po nqs ty te pelqen te them 'Mbas Pilafit',un ta baj qejfin ..me kusht qe heren tjeter te gjesh pergjigje ma origjinale nfaj pyetjeve qe te bahen...gjithmone nese merr mundimin me u pergjigj! :shrug: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

  By the way, tecnology-sport-music
   
 7. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Muzika,futbolli dhe modelizmi i kam hobe.
   
  Monroe and Narkomane like this.
 8. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Poezia,muzika,edhe forumet
   
  Monroe likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mbas sportit hoby im eshte kinematografia pornografike actor amator vetem 2 here ne moshen 23vjec,por nuk e ushtrova me per arsye se fillova te ndiqja studimet...
   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  luaj pa kufi TOSE PROESKI
   
 11. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Muzika :)
   
  joetisti_ likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Me ba llaq lol
   
  joetisti_ likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kërcimi,Volleyball,Të shikosh Tv quhet Hobi? :p
   
  joetisti_ likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te mendoj per femra.
   

Shpërndajeni këtë faqe