Faqe e re Lojra Fati Online dhe Baste Sportive Online

Diskutime tek 'Njofto faqen tende' filluar nga lojrafationline, 29 Oct 2018.

 1. lojrafationline

  lojrafationline Primus registratum

  Meqenese qenka rubrike e posacme po flasim shkurtimisht per 2 faqet me te reja, dy portale/guida per Lojrat e Fatit Online dhe Bastet Sportive Online.

  Nje portal shume i vlefshem per shqiptaret e shqiperise, kosoves por edhe atyre qe jetojne jashte trojeve tona. Lojrat e Fatit jane nje aktivitet shume i madh ne bote, i rregulluar me ligj por njekohesisht shume delikat. Informohuni para se te luani, kontrolloni shtetin ku kazinote operojne, menyrat e pageses etj.

  Vizitoni faqen: --->>> LOJRA FATI ONLINE

  Baste Sportive nje tjeter portal me informacion mbi kompanite e basteve, baste live, rezultate, shtetet ku ata operojne etj. Informohuni rreth kompanive me te famshme ku mund te luani te sigurte, pasi ata mbajne licensa nga disa shtete njekohesisht.

  Vizitoni faqen: --->>> BASTE SPORTIVE

  Per cdo pyetje apo paqartesi ju lutemi Inbox!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  Këto në shqipëri janë të jashtëligjshme.
   

Shpërndajeni këtë faqe