Lidia Banushi nuk pushon së...

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Super star, 13 May 2017.

 1. Super star

  Super star Primus registratum

  Femra seksi e showbizit Shqiptar Lidia Banushi duket se nuk ndalet se beri pushime por tashme ne nje vend larg Shqiperise.Ajo momentalisht ndodhet ne kryeqytetin e bukur te Austrise ne Vienë.Nga fotot e postuara duket se ajo po kalon tejmase bukur por paharruar dhe hobin e saj me te madhe shoppingun...
  2017-05-12-15-37-12-577.jpg 2017-05-11-14-23-33-079.jpg 2017-05-10-19-04-11-384.jpg
   
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Femer seksi?! Ajo e ka barkun me pala dhe belin me te gjere sesa shpatullat! Te jesh femer seksi nuk do te thote te kesh vetulla te pikturuara dhe thonj fallco, eshte disi me e komplikuar se aq. :p
   
  Airbourne likes this.
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  E cfr duhet te ket kjo Linda qe te jet seksi ? Na i thjeshto cik listen pls
   
  joetisti_ likes this.
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Po une prandaj them qe eshte dicka me e komplikuar. Une s'mund ta mesoj "Linden" ne keto lloj artesh, por them se po te doje mund te mesoje ndonje gje ne kete drejtim nga Audrey Tatou apo Nathalie Portman apo Katharine Hepburn apo Brigitte Bardot, etj.
   
  Airbourne likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  N.q-se me lejohet....nje femer qe ka pala ne bark,belin me te gjere se kraharorin(GURAX) po i shtoj dhe vete: kur i ke vithet e gjera........... NUK VISHEN XHINSE te NGUSHTA.
  Sepse DEL...SKIFO.
   
 6. MrCool

  MrCool Oldschool

  Une jam me seksi se kjo :p
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sexy, mendoj se do te thote: qe te shkakton terheqje seksuale. Dhe, keshtu po te jete, perderisa gjithsecili ka nje pelqim te ndryshem per femren, cdo femre mund te jete seksi.
  Personalisht, kjo e temes, mua me duket seksi.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ajo e ka kofshen si mundes BURRE.....dhe vesh xhinse te ngushta e para.
  Dhe ka lindur me kocka genore te trasha.
  Por shije HESAPI se cfare quhet SEKSI.
   
  joetisti_ and MrCool like this.
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk kam kundershtime per kete pjese, me mire nje veshje qe te perqafon trupin mire sesa nje qe te nxjerr ne pah difektet.
  Por ai qe ka shkruajtur rreth saj me cduket e shef seksi Linden :)
   
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  ... ose i kane dhene detyre te merret me reklamen dhe marketingun e saj.
  :p
   
  TinkerBell and MrCool like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ose e ka dashnore. :)
  une per dashnoren time, jo internet, por do te ngjisja postera ne gjithe qytetet duke filluar nga Shqiperia! (ne qofte se ajo do te me paguante shpenzimet :p)
   

Shpërndajeni këtë faqe