Lidia Banushi nuk pushon së...

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Super star, 13 May 2017.

  1. Super star

    Super star Primus registratum

    Femra seksi e showbizit Shqiptar Lidia Banushi duket se nuk ndalet se beri pushime por tashme ne nje vend larg Shqiperise.Ajo momentalisht ndodhet ne kryeqytetin e bukur te Austrise ne Vienë.Nga fotot e postuara duket se ajo po kalon tejmase bukur por paharruar dhe hobin e saj me te madhe shoppingun...
    2017-05-12-15-37-12-577.jpg 2017-05-11-14-23-33-079.jpg 2017-05-10-19-04-11-384.jpg
     

Shpërndajeni këtë faqe