Lidia Banushi e apasionuar mbas...

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Super star, 18 Jun 2017.

 1. Super star

  Super star Primus registratum

  Bukuroshja Shqiptare Lidia Banushi perpos fotove me veshje klas gjithmone me shije dhe stil duket se ditet e fundit ajo ka preferuar me shume sportivitetin duke u shfaqur keto kohe me veshje sportive te ndryshme te firmes adidas.Nuk e dim akoma nese kjo firme sportive eshte e preferuara saj por duket mjaft qarte qe ajo eshte e apasionuar dhe i rrin mjaft mire...per me teper shikoni fotot me poshte 2017-06-07-11-47-56-058.jpg 2017-06-14-20-29-15-265.jpg 2017-06-12-19-51-39-266.jpg
   
  Last edited: 18 Jun 2017
 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Mirë i rrijnë, por te fotoja e parë duket më mirë.
  Adidas është marka ime më e pëlqyer për veshje dhe atlete sportive.
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Si nuk e kuptova unë, kush është kjo Linda :eek:
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe