Lajme nga bota

Diskutime tek 'Tema e ditës, ndërkombëtare' filluar nga Airbourne, 18 Jul 2017.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E kane fjalen veprat dhe jo LLAFET...

  Kaq trima nuk jane keta PLEHRAT ka trojet.
  Per hajer.....tani do shikoj Bayern...dhe kam 3 dite qe po merrem nje hulumtim....per moralin patriotik.
   

Shpërndajeni këtë faqe