Laerta, ylli 4-vjeçar i Instagramit

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Universal, 17 Jun 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Me vjen cudi me ju flisni per emancipim e fjale te medha e vetem ofendoni e personalizoni ne cdo teme qe eshte e mundur..
  Tema mbyllet.
   
  Dreamer likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe