Konkurs FOTOJE

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Megg, 17 Jul 2014.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Pershendete miq te forumit.
  Pas ca kohesh qe u ktheva ne forum , mendoj se duhet ti japim nje volum temave te ndryshme qe ndodhen ketu dhe ta bejme me te kendshme pjesmarrjen e te gjitheve.
  Me sezonin veror besoj secili prej nesh ka shkrepur aparatin per te kapur nje moment a person qe na eshte dukur interesant.
  Zhvillimi i nje konkursi Me nje fotografi qe perfaqeson secilin prej anetareve eshte ajo qe e ben cdo shkrepje me me vlere kurajuese.
  Le te postoje secili nje foto me te cilen do te perfaqesohet bashke me frazen qe e pershkruan ate ose jep kuptim kendveshtrimit me te cilin ne e shohim foton tone .
  pas grumbullimit te nje numri te caktuar te fotove do i kerkohet administratorit te albforumit qe konkursi te marre permasa me te medha ne rrjet .
  Faleminderit !
   
  Artin and Hektor12 like this.
 2. guestman

  guestman Forumium maestatis

  sikur e kemi 1 teme te tille :D

  pastaj, nuk behet Miss Shkalla cdo ;)
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Nje teme e tillle?
  Konkurs ? Ma kalo pak url ;)
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Opa ene fotot tona duan mire ja po shkoj ta gjej :p
   
 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Edhe unë mendoj që mund të organizojmë një konkurs fotografie. Këtu jemi nja 4-5 anëtarë aktivë dhe besoj që mund ta zhvillojmë një konkurs të tillë, por kjo kërkon angazhim të moderatorëve. Me sa kam parë, stafi i këtushëm mban "qyçet" në xhep, e kohën e kalon në forume të tjera. Nëse nuk ju pëlqen ky forum, dorëzoni "qyçet" , mos e mbani forumin të bllokuar...
   
  TinkerBell and Hope like this.

Shpërndajeni këtë faqe