Kerkes per AOP

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga MeKaNiKu, 6 Dec 2017.

 1. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Pershendetje me falni por kam harru si behen kto kerkesat per access AOP megjithate po ja filloj si user i vjeter qe jam thash tju beja nje kerkese mbase ju prishet mendja dhe mjepni mbas 14 viteve access Spo ju shkruaj per komandat se me 14 vite chat komandat jane shume e shume te thjeshta per mua nejse do ja u di per Falemimderit nese e merrni si konsiderat kerkesen time per tme shtuar AOP .... me respekt Gjykatesi-EL
   
  [^_^] and Tironci like this.
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium praecox

  Pershendetje,

  Kerkesa juaj do te merret parasysh nga stafi SOp dhe do te te kthejme pergjigje.

  Faleminderit
   
 3. DarKSouL

  DarKSouL Forumium praecox

  Pershendetje,

  Pasi u konsultua stafi SOp, vendosem qe per momentin nuk merresh ne konsiderate per shtim ne AOp.

  Faleminderit
   
 4. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Faleminderit Zoteri per ndergjegjen e paster qe ke dhe qe more mundimin tme shkruaje .... Respekte ALL
   
 5. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  Ben ckemi si je?
  Akoma paske dëshirën për access hapi rrugën rinis ti ke dal në pension o plak!
  Uroj të jesh mirë!
   

Shpërndajeni këtë faqe