Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Cdo dite te ben mire.....naten e MIRE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  HESHT.....

  Es IST....MEISTERWERK.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  AWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  THYJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  psssssssssssssssssssssss
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  MONUMENT...viktimat te vejne lule....tek varret e eterve.

  GREATE
  GREATE.
   
 7. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 8. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 10. Nokia

  Nokia Primus registratum

 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ku ka mesues te DEVOTSHEM,ka dhe nxenes te .....Zellshem.

  FIKS....KJO.
   
  TinkerBell likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Turq...eben.Jevgjite ka trojet....por Bayern kupen e kampioneve ta enderroje....ah

  Apropo.....INFRASTRUKTURE para.....151 VJETESH.
  Noten.
  moskva_02.jpg
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex  Khalid ~ Location
   
 14. Adisram

  Adisram Primus registratum

 15. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 16. bobo

  bobo marksist-enverist

 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Hey
  Hey
  heyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  Its...FICK GREATE.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Benedict Mabe Gaborone nga.....Botswana.

  DANKE....MAN
  500x500.jpg images.jpg
   
 19. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 20. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

Shpërndajeni këtë faqe