Kancer te tekstikujt

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Niko79710, 11 Oct 2017.

 1. Niko79710

  Niko79710 Primus registratum

  Kam gati dy jave qe kam shqetesime te lehta tek testikujt. Jam 20 vjec. Madhesia e tyre shpesh here ndryshon dhe ndonjehere kam dhimbe. Para 1 viti pata nje si tip cisti te penisi por nuk e kobtrollova dhe me kalimin e kohes doli vet. Problemi eshte se dua te kontrollohem por nuk di se ne cfare lloj mjeku te iki dhe sa do kushtoj vizita.
   
 2. vinjol

  vinjol Primus registratum

  Andronolog quhet mjeku
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Do te kesh pasur te njejtat simptoma dhe ti besoj apo jo?
   

Shpërndajeni këtë faqe