Kam nevoje te ndryshoj nickname

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Djep, 27 Jun 2016.

 1. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Pershendetje.
  Po hap nje teme te re, pasi nuk di kujt duhet t'i drejtohem per kete.
  Une jam nje nga anetaret me te vjeter te ketij komuniteti virtual. Shkruaj shume rralle, po ata te paret fare me njohin mire.
  Nickname qe kam aktualisht me eshte vendosur keshtu si e kam -Lulishtja 1Maji- automatikisht, diten kur forumi u ri-ndertua (diku nga 2002). Kjo per arsye se, me sa mbaj mend, eshte marre per nickname ID e adreses se emailit me te cilin anetaret kane qene rregjistruar.

  Po te germoni dhe shihni aty ku une kam postuar, te gjithe bashkebiseduesit me drejtohen me "Djep".
  Pra, une do doja te kisha nickname-n origjinal, qe kam patur para se tprishej, dhe te ringrihej serish, ky forum: "Djep"

  Me ndihmon dot kush per kete, nga administratoret?
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pershendetje.
  Emri u ndryshua sipas kerkeses tende.
  Te uroj mireseardhjen serish, dhe kalofsh sa me mire mes nesh.
  Rrespekte.
   
 3. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Rrofsh Dreamer.
  Falemnderit dhe mire se ju gjej.
   
  Dreamer likes this.
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Mireserierdhe perseri, Djep. :)
  Shpesh ketu te krijohet ideja e nje 'time machine', no?
   

Shpërndajeni këtë faqe