Kadafi Timi pastroni chatin...

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga SmS, 9 Oct 2018.

 1. SmS

  SmS Forumium praecox

  Timi Kadafi pastroni chatin nga mbetje Toksike se per ndryshe skeni gje ne terezi me Sopa dhe Aopa group qe veprojne sipas interesave te tyre gjith te mirat rilexohemi kur te keni hequr mostrat nga stafi..
  Screenshot_20181009-134604.png Screenshot_20181009-134608.png Screenshot_20181009-134612.png Screenshot_20181009-134617.png Screenshot_20181009-134622.png Screenshot_20181009-134622.png Screenshot_20181009-134626.png Screenshot_20181009-134629.png

  Kjo eshte pjesa e ankeses time qe erdhi si pasoje e logseve qe i ka ne pv dhe vet zpti darksoul per nje ankese timen ndaj Aopit Locingolo por qe tani e kuptova pse lucingolo fliska kaq lirshem e si ti doje trapi me userat ne main se paska mbeshtetjen e mbetjeve toksike...

  tani foto jan shume un do hudh sa te mundem...
   
 2. SmS

  SmS Forumium praecox

  Dialogu i imi me Aopin shembullore ne main...

  Screenshot_20181009-114808.png Screenshot_20181009-114812.png Screenshot_20181009-114816.png Screenshot_20181009-114836.png Screenshot_20181009-114840.png Screenshot_20181009-114847.png Screenshot_20181009-114852.png Screenshot_20181009-114857.png Screenshot_20181009-114902.png Screenshot_20181009-114906.png
   
 3. SmS

  SmS Forumium praecox

  Vazhdon... Screenshot_20181009-114910.png Screenshot_20181009-114914.png Screenshot_20181009-114919.png Screenshot_20181009-114933.png Screenshot_20181009-114941.png Screenshot_20181009-114945.png Screenshot_20181009-114949.png Screenshot_20181009-114955.png
   

  Attached Files:

 4. SmS

  SmS Forumium praecox

  ...
  Screenshot_20181009-115026.png Screenshot_20181009-115033.png Screenshot_20181009-115037.png
  Tani nuk e kuptoj kete zoterin si i del ne mbrojtje aop-it kur aopi eshte kemb e koke ne gabim??...gjithsesi une e di qe sdo merren masa zoti kadafi dhe timi sepse i kuptoj arsyejet e mos marrjeve te masave se hyn dhe interesi ne kete mes dhe ju jap plotesisht te drejte ne saj te interesit por... Nuk hecet perpara me cifut !!!!!!
   
  Last edited: 9 Oct 2018

Shpërndajeni këtë faqe