Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2010.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Me sa po shoh, Aki, link i sjelle tani ne fund fare eshte per "the site" e cila permban imazhin ( http://imgur.com/Sieiicq ) por nderkohe vete imazhi ka nje adrese tjeter ( http://i.imgur.com/Sieiicq.jpg )

  [​IMG]

  Per te gjetur adresen e duhur te imazheve, duhet marre "Copy image location" pas nje klik me te djathten mbi vete imazhin e kerkuar. Dhe eshte kjo adrese me pas qe duhet perdorur me ate "insert image" afer smileys.
  :)
   
 2. Aki

  Aki Painted in Black

  Hmmm e kuptova me duket, te falwminderit gurax.
   
 3. AnGeL_DeViL

  AnGeL_DeViL Primus registratum

  Pershendetje!

  Kam disa dite qe nuk hy dot ne nickname Universal, kjo si pasoje e ndryshimit te password qe me eshte bere.
  A mund ta di arsyen?
   
 4. Balahk

  Balahk Pietrae stellaris

  Sa here ka manipuluar stafi me detyren ketu..mua i here,mi fshinin postimet sa here ju tekte,pa arsye :D
   
 5. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Pershendetje,
  Me cfare arrij te shoh, nuk ka ndonje ndryshim per fjalekalimin nga dikush tjeter i panjohur ne drejtim te perdoruesit Universal. Gjithashtu, per te tere eshte ne dispozicion mekanizmi i forumit per rivendosjen e password me ane te email. Dhe perseri gjithashtu, nuk perkon historiku i lidhjeve ne forum midis perdoruesve AnGeL_DeViL dhe Universal. Nuk eshte shume bindese pretendimi qe keta dy username jane i njejti person. Per me teper qe regjistrimi i po te njejtit person me disa username normalish nuk lejohet ne forum, megjithese shpesh eshte toleruar dicka e tille.

  Pas ketij shkrimi, mund te vazhdojme kete diskutim me mesazhe private. Gjithashtu nese ka antare te tjere te forumit qe mund te deshmojne per keta dy username qe perdoren nga po i njejti person, do te ishte shume pozitive.
   
 6. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Si dikush qe ka grumbulluar rreth vetes 11 warning points me kalimin e kohes, edhe me indikatoret perkates se ku dhe kur kane ndodhur keto, eshte shume me e besueshme qe problemi qendron tek ti Balahk, dhe jo tek stafi.
   
 7. Balahk

  Balahk Pietrae stellaris


  Une nuk pretendoj te kem pasur sjellje "shembullore"..por edhe stafi (universal)shpesh here ka abuzuar me detyren,duke mi hequr postimet me pa te drejte,sepse ashtu donte..dhe kur une e ngreja kete shqetesim,stafi kishte gjithmone te drejte..sepse ishte staf.
   

Shpërndajeni këtë faqe