Ja sa paguhet për një natë Dafina Zeqiri

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Valmir D, 30 May 2016.

 1. Valmir D

  Valmir D Primus registratum

  [​IMG]
  Dafina Zeqiri është prej këngëtareve më të paguara.
  Plot 4 mijë euro paguhet këngëtarja Dafina Zeqiri, për perfomancat e saj në klubet e natës.

  Artistja kontraverse bie në sy për performancat e saj ekstravagante.

  Për të ndjekur daljet e artistes, partnerët e gjithë vajzave të pranishme në clube duhet të paguajnë 5 euro, mëse të justifikuara për performancat e këngëtares, që sjell në mënyrë spektakolare, hitet e saj në diskotekat shqiptare.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E morry shkjau mitrovicen...

  sma merr mendja se shqiptari si bon pak fam e harron gjuhen shqipe e cilla e ka pru dej te fama dhe bjen nzero apet
  PS: kur nuk di SHQIP....e cfar pret!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe