Italy Serie A 2015-2016

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga Agjenti_007, 25 Oct 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kane humor....gropa qiret e vallones....stergjyshi i tyre i hodhi ne det.....LAMASHER te millanos.
  C6qgDE9WwAYXYkH.jpg C6qed4uW0AAOqQE.jpg
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Presidenti i LESHIT.....

  Qeka me Interin....vetem fluksi i lojtareve apo ekonomikisht paska gjiron 8 Miliard $ ne vit.
  Sa i perket usa-s si vendi i tregetise se lire apo ben qfar don,pasiQI ka ligje te caktuara....thote ky QEROSI.
  Si shembull....embargo Rusise,i ve GJOBA firmave gjermane(Bayer...AKTUALISHT),VJEDH ARIN e IRAKUT+KONTON e KOLONELIT GEDAFI(RIP),krruhesh me Kinen(duke i arrestuar Femra),BOMBARDON Afganistanin,MASACRON Sirine,MBESHTET PLEHRAT e arabise JEVGE,fajin e ka Irani,taksat kundra Serbise sna i konvenon,Venezuela.Nicaragua,Cuba jane armiq,presidenti allbanac u KAP me PRESH ne SUME(por ky investoi),miku nashi....dhe skiptaret JANE.....IDIOTER te LINDUR.
  PS...klani Airbourne nuk ka futur ne HULUMTIME............MASAKRAT ne gadishullin Aziatik.
  Monopol eshte $...do gjindet nje ALTERNATIVE.Se....me PARAZITER je i HUMBUR.
  Agre.
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  E mbaroj milani :(
   
  Airbourne likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  M.q-se eshte DJALE simpatik.me humor dhe positiv....nderro ekipim.
  Me vjen keq dhe perse...kur nuk mujt Udinen nuk e meriton.
  E thjeshte.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  INSHALLAH fito Atalanta sepse nuk deshiroj qe ti mundim ne(po patem culo),ene te dalin me tej.....kushurirat e millanos.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FITORE me MERITE.Dhe pa e ditur formulen ne fund...ATALANTES i DHUROJA PIKEN....PERFUNDIMTARE apo .............SICURO 100%.
   

Shpërndajeni këtë faqe