Harta Ilire

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Capitalus, 3 Mar 2017.

 1. Capitalus

  Capitalus Primus registratum

  Desha ta ndaj me ju, mos hezitoni me jepe kritike ose levdate :)

  [​IMG]
   
  Airbourne and gurax like this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Harta gjehen me SHUMICE per paraardhesit TANE.

  qe i bie ....SOT jane te VDEKUR....ndersa muzika ne sfond eshte e bukur.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  jezu krishti ishte i vonuar,lere me allahun JEVG.
  westindogermanen_centum_und_phoeniker.jpg Albanien_19._Jh..jpg
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  771P6s0.jpg Naten e mire...
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ka me MIJRA HARTA per Yllirischer prejARDHJE...Ndonje Zhuli tironas i shpetojne...apo ndonje qobaneje nga morri myzeqar.
  Karte_Illyrer.png
   

Shpërndajeni këtë faqe