Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga disku, 19 Sep 2003.

 1. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  O robo (se ty s'di as si me t'therrit, lol) me ca eshte punuar ajo me Adobe illustrator? Pra me ndonje program qe dizenjon ne vector format?
   
 2. ^_^

  ^_^ Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Po Djep, Face me therrasin ka nja 6 vjet po ti mund te me therrasesh edhe ^_^
   
 3. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  Jennifer Lopez ka gjak shqiptar:

  [​IMG]
   
 4. disku

  disku UNI

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  lol.
  Face a ka mundesi te besh nji shqipoonje shqiptare pak me shume mashkullore se ajo eshte per femra edhe djepi direkt Jennyt ja vuri /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ^_^

  ^_^ Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  DJEPO une kam thone nuk du pare le ta perdorin po vallai ke kjo ku e ke perdor ti e du nai gjo vallai se nuk me rrihet, jo prej teje a, prej asaj qe e ka ne shpatull /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. perfeksioni

  perfeksioni Primus registratum

 7. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  blondie, paske zene kerpudha /pf/images/graemlins/laugh.gif
  mua me palqejne tatuazhet, po jo mbi veten time :shrug:
  thone qe hurts like hell :smash:
  e pse te vuaj une, e pastaj te pendohem /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
  this looks good /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
  kjo duhet varur ne ndonje mur, per t'a vene personin qe e ka mbi trup, si panorame neper shtepi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Lisette

  Lisette Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  LD nuk te dhemb shume lale
  Un i kam shume qejf edhe tatuazhet edhe peircings! Vet e bera tatoon kur mbysha 18 vjec per ditelindje dhe eshte nje trendafil i kuq me pik vese siper, ke gjoksi i djathte. Pastaj gjate atij viti bera edhe pes vrima ne veashin e majtedhe 1 ne te djathtin. Kur mbusha 19 vura nje stud ne gjuhe dhe kaq kam. Kjo mund te them qe me dhembi dhe e kisha te enjtur per kater dite dhe kam hanger vetem ssoup per nji jave
  Them nai her te bej dhe noi tatoo tjeter te vogel por duhet te zgjedh nje vend qe mos te duket se nuk gjej dot pune kur te maroj shkollen pastaj.
  Shumica e cunave shqiptar qe njof un kane ose flemurin ose shqiponjen ke krahu. duket shume bukur.
   
 10. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  e po si shqipo qe jemi... mua ajo shqiponja jone me duket pak si biseksuale :cool:
   
 11. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  looooooool faithless.

  GJe qe me terheq ta bej dhe mua (ne kte periudh marrzisht) por s'dua ta kem pergjithmon,ktu esht problemi.... :confused: . T'bohem gjyshe me tatoo matorri ?! :devil:

  Kam ber nji fallco qe rri 1 vit... /pf/images/graemlins/laugh.gif (^=^)
  i ngja ksaj figures ktu posht (dmth vetem pjesa e fundit). :rockband:

  Noi foto me t'shomtut s'mund te zgjidhnit e?! lol
   
 12. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  une dua te bej nje tatuazh /pf/images/graemlins/smile.gif dikur i urreja ,kete vere mu be fixim e du edhe e du. :smash:

  Du nje me shkronja kineze.. tek pjesa e qafes ose tek nyja e kembes.
  Sa mund te kushtoj valle?
   
 13. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 14. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 15. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 16. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 17. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 18. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 19. uneune

  uneune Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  [​IMG]
   
 20. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Galeria e tatuazheve (Arti i body paint).

  meqe une jam e fiksuar me flutura... ky tatuazh mu duk i vecante.

  flutur-tiger
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe