Fotografi spontane

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga DriniS, 26 Jan 2003.

 1. Raptor

  Raptor Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]
   
 2. Raptor

  Raptor Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]
   
  kacurrelsja... likes this.
 3. Raptor

  Raptor Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]
   
 4. katsune

  katsune cherry blossom

  ne kurth...

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  FB_IMG_1500565665739.jpg
  Pasqyrat- Sarande
   
  TinkerBell likes this.
 6. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  FB_IMG_1500566203435.jpg Pasqyrat-Sarande
   
 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  FB_IMG_1500566583925.jpg
  Pasqyrat- Sarande
   
  kacurrelsja... likes this.

Shpërndajeni këtë faqe