Fotografi spontane

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga DriniS, 26 Jan 2003.

 1. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  sa kam qesh un kur e pashe heren e pare, sidomos me ato shkrimet e kuqe. eshte mur per tu rujt si objekt me rendesi historike /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 2. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Ky eshte graffiti shqiptar /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 3. tonce

  tonce Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Nje seri HDR-sh
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]
   
 4. Cherie

  Cherie Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  This is art!
  Great job, ....really
   
 5. epidamnus

  epidamnus Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  tOnce te bukura fotot. Me pelqen efekti dhe pasi pashe pak ne internet pashe qe kishte disa menyra per te arritur per te bere foto HDR. Duke u nisur qe nga aparati e deti tek programi per fotografine finale. Nese nuk e ke bezdi nese shkruan dicka me teper per keto lloj fotosh do te ishte dicka instruktive (nuk gjej fjalen shqipe) per ata qe jane te interesuar.
   
 6. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Jo nuk quhen kto fotot me efekte :p
   
 7. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  Re: Fotografi spontane

  sa te bukura kto fotot wa wa wa
   
 8. adarocks

  adarocks Forumium praecox

  Re: Fotografi spontane

  por e bukura ska fund...... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 9. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  muzeu etnografik ne kruje

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 10. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 11. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Po i bashkangjitem Tonces me siper me nja dy foto nga liqeni i Ohrit.
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 12. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Personazh, na shkrive me ate embelsiren, goja leng...

  Aristokratja, paske qen te bukur!
   
 13. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Drini mbaj cik diete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
  Shume te kendshme fotot.Me nxore mallin e Ohrit.
   
 14. shine*

  shine* Primus registratum

 15. shine*

  shine* Primus registratum

 16. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Fotografi spontane

  mmmmmmmmmmmmmm

  mjam mjam
   
 17. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Monument i E.Durham ne Shale Dukagjin

  [​IMG]
   
 18. Reina

  Reina Primus registratum

 19. Iliada

  Iliada Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Nice fotot [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 20. Raptor

  Raptor Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe