Fotografi spontane

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga DriniS, 26 Jan 2003.

 1. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Fotografi spontane

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: m@sTe®mInD</div><div class="ubbcode-body">[​IMG]

  Klea. </div></div>

  Per mendimin tim dytonaliteti e prish. Por me pelqen shume qendrimi i vajzes. Cfare personaliteti!
   
 2. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  ponte vechio firenze

  [​IMG]
   
 3. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  /reduktim cilesie per arsye - karikimi
  /mospastrim lenteje per arsye - moskokecarje
  /mosprekje ne photoshop(reduktim noise) per efekt spontaniteti
  /modifikim ekspozimi per efekt origjinaliteti
  /postim ne albforum per deshire pershendetese! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Fotografi spontane

  det i zi...horizont i arte...qiell i tenebrave... foto e mrekullueshme...bravo!


  pergezime dhe per Tushin...me pelqen drita qe ka foto dhe pamja shume e bukur...
   
 5. antip

  antip Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  .
   
 6. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Bukur shine , me kujton nje screensaver qe kam pasur .
   
 7. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Emri i tij eshte Pino.

  [​IMG]

  Pasqyrim

  [​IMG]

  "Ooooooo Shefqeeeeet, hajde se kapa njerën" /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  [​IMG]

  "Drynat e te dashuruarve"

  [​IMG]


  Boll per sot /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 8. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Kjo puna e drynave eshte budalliku me i modh qe eshte pa noi here, nejse komplimente per fotot.
   
 9. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  Thithe dhe ti o aparat /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif


  Pas 6 oresh te lodhshme leksion, u ula tek shkallet e Duomo-s se Firenzes, ja rezultati.
   
 10. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  Amon ëriiiii gaxhio...
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  ...te hogsha.......
   
 12. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Ca mor se na kane ra dhomt /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Na boni djali diabetik me zor /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 13. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  t'kan ra dhomt e? po mir mi se arra te thyme e te qerume jan. ene boll u kape mas detajeve te parendesishme si puna diabetit! allo stomaco non si commanda!

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 14. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  E shkrepur para disa muajsh. Fotoja eshte bere me blic gjate perendimit dhe duke lozur me intensitetin e ngjyrave me dolen ato "penelatat plot ngjyra" te sfondit (bari dhe lulet e tjera ne sfond).
   
 15. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  "Far beyond the sun"

  [​IMG]

  Vainë, Lezhë, 25/08/2007
   
 16. aristokratja

  aristokratja Forumium praecox

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]  Emri i tij eshte Iron (Ajron ne shqyp) /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 17. 2celjan-fr3

  2celjan-fr3 Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  ua si ludoviku im haskey, qe keto dite eshte pak pa qejf nuk e di pse, personi pino eshte all the money shume foto e bukur dhe ajo embelsira e cila eshte e goditur, e kam vendosur ne sfond

  po duhet te keni edhe ndonje info se ku i keni apo qysh etj
   
 18. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe

  SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Forumium praecox

  Re: Fotografi spontane

  Looooolz
   
 19. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  [​IMG]

  proteste qytetare!
   
 20. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif...Usa -Hellp /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif u c me shkrive o Nazhi
   

Shpërndajeni këtë faqe