Fotografi spontane

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga DriniS, 26 Jan 2003.

 1. DriniS

  DriniS Ecejak

  Fotografi spontane

  Lulja e thate, ne plazhin e golemit. "Akoma ne kembe"

  [​IMG]
   
 2. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Guaske e hapur, ne bregun e detit

  [​IMG]
   
 3. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Autoportret

  [​IMG]
   
 4. ALPE

  ALPE Primus registratum

  Re: Fotografi spontane

  Bukur,
  shume interesante.

  Urime
   
 5. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Stol bosh ne breg te detit... komentuar ndryshe "Dikur dikush priste aty"

  [​IMG]
   
 6. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Flamuri shqiptar mbi nje ndertese. Pervec krenarise, jep dicka te mprehte. (te pakten mua /pf/images/graemlins/smile.gif )

  [​IMG]
   
 7. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Saranda ne dimer

  [​IMG]
   
 8. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Pergezimi Drini!

  Shume te kendshme. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Lale, pse s'thu ti qe qenke ne artist ere?

  Fotografi jon kto me termen e? Mu me duken si piktura.

  Jom tu ti vjedh ti vej ke ekrani jem se qekan t'bukra fort.

  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Shife kte robin e zotit vec menje t'kqija ka qysh me mjes.... :smash:
   
 11. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Epo t'gjith artista nuk bohena dot, ca e kon ma kollaj me vjedh dhe ca e kon ma kollaj me bo vepra arti. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Masnej nuk i njel hatri Drinit me mu se e di ai qe radhes tjeter kur te takohena prap kom per ti pagu noji got. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. abs

  abs nuk e di...

  Re: Fotografi spontane

  Shume emocionale, Suksese DriniS /pf/images/graemlins/smile.gif

  ... me ngjallen kto ndijime;

  :: Lulja e thate, ne plazhin e golemit. "Akoma ne kembe"

  ...ne kembe e mbajti dashuria...

  :: Guaske e hapur, ne bregun e detit

  ... Kafke e hershme,
  veshe qe duan te degjojne DEGJOJNE...zerin e mallit...
  ndoshta shtrati i pare? I porsa lene? Nje bote ne vehte...

  :: Autoportret

  ...Mall, deshire, pritje, dhimbje, per ...

  :: Stol bosh ne breg te detit... komentuar ndryshe "Dikur dikush priste aty"

  ...pritje e mallit te pashuar...

  :: Flamuri shqiptar mbi nje ndertese. Pervec krenarise, jep dicka te mprehte. (te pakten mua )

  ... qendrese...shprese...

  :: Saranda ne dimer

  ... rrenqethse notat me ngjyre te zeze...dallge plot dhimbje, tmerr boshatisje ...


  URIME /pf/images/graemlins/smile.gif


  --------------
   
 13. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  hahahaha, ju te shkrini mer jahu /pf/images/graemlins/smile.gif o hajduto, kur do vish prape mer? une ketu jam, mjere ti po s'u bere gjalle, te coj per peshk me zor pastaj /pf/images/graemlins/smile.gif

  Keto jane fotografi qe kam bere me aparat dixhital, dhe pasi i kam zvogeluar ca, per forumin, i kam bere me efekte te ndryshme duke perdorur adobe photoshop. Po te kisha ndonje printer me ngjyra, do vija nje cope lecke brenda dhe kur ta printoja saranden, do dilte sikur ta kisha pikturuar me dore /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  LR, ve bast se ti e njef kete robin ketu poshte /pf/images/graemlins/smile.gif


  [​IMG]
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Weeeeeeeeeeeee :eek: , paska bo mbjellje... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi spontane

  Kordele, me ler orar takimi qe te te bej foton /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  Drino....njesh me yll je......... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.s.Sa te kontrollij cik axhenden time e te jap xhevap..... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Qyqe!!! Drino pse s'thu ti qe qekam ma sumpatik me turi kaf sesa me turi normal!?
   
 19. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi spontane

  O maaaaaaaaaaaaaaaa flokeeeeeeeeeeet......... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Fotografi spontane

  Kordele kujdes kur te te nxjerri n'foto se vallai Drini qenka mjeshter per fotografi, ti del e veshme dhe ky ta nxjer foton nudo ose me maximumi me thongs. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe