Foto te llojeve te ndryshme

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga gjekec, 28 Nov 2002.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 2. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  3707431123.jpeg
   
  Artin likes this.
 3. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  DarkBlonde likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  "Butterphant"
  [​IMG]
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Bye bye my little baby[​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  received_1466644543412633-1-1.png
   
  Anabell and Artin like this.
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  Metro Look for Man :D
   

  Attached Files:

 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Anabell likes this.
 15. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  [​IMG]

  Sy qe flasin...kur shikon qe e ardhmja jote eshte e rrenuar :(
   
  TinkerBell likes this.
 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  DarkBlonde likes this.
 18. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  SurferChick likes this.
 19. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  DarkBlonde likes this.
 20. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe