Foto te llojeve te ndryshme

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga gjekec, 28 Nov 2002.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  Lisa likes this.
 2. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 4. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 6. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Don't you wish your girlfriend was hot, like me!"

  [​IMG]
   
  joetisti_ and MrCool like this.
 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1498811392980.jpg
   
  gurax likes this.
 12. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  E kanë me detyrim ushtrinë këto, 2 vjet.
  Kaq të bukur do ta donim, por jo ushtare... :p
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  MrCool and Anabell like this.
 16. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  19511191_986052891532340_5184594216558226378_n.jpg
   
  gurax likes this.
 17. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 18. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  16998207_372657216429584_6778931890329420792_n.jpg
   
  Last edited by a moderator: 9 Jul 2017
  joetisti_ and MrCool like this.
 19. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 20. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  16603037_1460152140662299_2296524486991225747_n.jpg
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe