Foto & Shprehje

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Agjenti_007, 25 Sep 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]
  "Made America Hate Again"
  -- Brian Whiteley, Central Park
   
  TinkerBell likes this.
 5. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 6. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 8. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe