Filmat e harruar...

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Aki, 17 Aug 2015.

 1. n00b

  n00b Forumium maestatis

 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  gurax and Aki like this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Ec e mos e kujto Forrest Gump tani :p

  Madje ishte dhe ajo me Sean Penn, I am Sam
   
  Dreamer likes this.
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Per Johnny Depp s'ka fjale po dhe Gene Wilder ishte i mrekullueshem ne versionin e vjeter, ehhhh Willy Wonka and the chocolate factory :D

   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
  Me ka pelqyer shume ky filmi
   
  Anabell and Aki like this.
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 7. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  is.jpg
   
  Dreamer likes this.
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  s'me rrihej pa e permendur Titanic :)

   
  Dreamer likes this.
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  sonte ne darke vone po kaloja perballe nje supermarketi te madh, kuptohet ishte i mbyllur por dukej gjithcka nga xhamat dhe dritat ishin te ndezura brenda. atehere nisa te mendoj sa bukur do ishte po te hyja brenda, vetem une, dhe te haja e te beja c'te doja... ne ate cast mes fantazirash m'u kujtua filmi Where the heart is me Natalie Portman. me ka pelqyer shume ky film, ndoshta edhe per faktin qe Natalie Portman eshte aktorja ime e preferuar. :)

  nje foto nga nje skene e filmit...

  [​IMG]
   
  gurax, Dreamer and Aki like this.
 10. Aki

  Aki Paint It Black

  Sot dita e filmave :D
  Po shikoja do trailers te filmave qe do dalin dhe njeri nga keto me perkujtoi ne nje film te vjeter  Jumanjiiiii, its a jungle in there :D
   
  Airbourne and Dreamer like this.
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
  Ky me pelqente shume :)
   
  Airbourne likes this.
 12. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Mad Max 2

   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje nga FILMAT me KRYEVEPER per EROTIZMIN pa kaluar ne porno apo vulgaritet.

  Sme kujtohet titulli por kshu tip kolonish fransua.
  Naten e mire.
   
  Anabell likes this.
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FILMI me EDUKATIV...

  Naten e mire
   
  gurax likes this.
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Nikita

  [​IMG]
   
  TinkerBell and Anabell like this.
 16. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 17. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 18. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 19. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 20. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

Shpërndajeni këtë faqe