Filmat e harruar...

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga Aki, 17 Aug 2015.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Epooo duhet ti kesh pare patjeter Lake house, Speed, Constantine, 73738282 here :p, awww 47 Ronin, ca harrova? :)

  P.S. @hermetica behu gati atehere do ia festojme bashke ditelindjen me 2 shtator :p
   
  Solaris likes this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Të përgëzoj për kujtesen e fortë , për mua është pika më e dobët... :bang:
  Përvecse aktor i jashtëzakonshem , më dhimbset për historine e tij personale , tragjeditë...E ja tek është për tu adhuruar.
   
  Aki likes this.
 3. WhySoSerious

  WhySoSerious Forumium maestatis

  filma te harruar deshet ju ?... Tana :p
   
  Mirabel and Aki like this.
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Kete Tana, qe duhet te jete filmi i pare i kinematografise shqiptare nuk na ka ra rasti ndonjehere ta shohim.
   
  Solaris likes this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Al-Punk likes this.
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  Joker t'ka teta per mashalla ty po he :p
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Hope and Aki like this.
 8. WhySoSerious

  WhySoSerious Forumium maestatis

  o teta ime ti, me ka mare malli rrudhat e tua :p
   
 9. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahahhaha Joker mu mka marr malli per poezit e tua :p
  @Dreamer eee kujtime :D
  Po ai si quhej me Kevin Costner me Anthony Quinn dhe Madeleine Stowe ne mos gabohem kur ky dashurohet me gruan e shokut, e mban mend njeri?
   
  Dreamer likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po shume i bukur edhe ai filmi ;)
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Yesss Christmas eve on tv dmth ne canalet shqiptare :p
   
 12. Aki

  Aki Paint It Black

  Ah qenka Revenge, sa here e kam pare asnjehere nuk ia kisha mesuar emrin ketij filmi
   
 13. Aki

  Aki Paint It Black

  Witches of Eastwick
   
  Hope and gurax like this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  c'dragua ke ne foto :p
   
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  E gjeta nje, pa emer ky, do i nxjerr disa me emra ndonje dite :D
   
  Balahk likes this.
 16. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Ka pas qene nje film ose suedez, ose finlandez, nuk e mbaj mend tamam se isha i vogel, por qe titullin ne shqip e kishte "Shtepia ne Ishull", nje tip filmi gjysem horror psikologjik me nje goce te vogel qe shfaqej here pas here ne nje shtepi ne nje ishull qe normalisht ishte bosh. Atje shtepia ishte plot me kukulla, te zotet e shtepise e ruanin dhe nganjehere ishin te sigurt se ishte dikush ne shtepi dhe prape nuk gjenin dot asgje. Kishte ca momente qe ndonese nuk kishte asnje makabritet, te ngriheshin qimet perpjete dhe rrihje me fytyre te shtremberuar nga llahtari.
   
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Harley-Davidson-and-the-Marlboro-Man-Mickey-Rourke-Don-Johnson.png
  Marlboro Man(red) & Harley Davidson :)
   
  Mirabel and Aki like this.
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  Mban mend dikush 'Fatal attraction' me mendimin se meshkujt e meritojne nje femer te tille? :D
  Epo Glenn Close is the man.....ummm ne kte rast the WOMAN :D
   
 19. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  kan qen para viteve 90 :d dhe jepte jugosllavi kush kishte tv ateher u mbushte shpija si kinema :p
   
 20. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Freya lol...e mbaj mend sbume mire
  Kur shkonte tek kukullat ajo me ate muziken qe te friksonte une fusja koken poshte jastikut lol
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe