Do te doja te isha...

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Studenti, 2 Mar 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  paskemi te njejten deshire, ku do ta pish qe ta pijme bashke?, une do te jem te Moulin Rouge.

  te kembet e saj
   
 2. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Larg diku, larg te gjitheve :)
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne ate pjese te tokes ku eshte vetem nate... Te rrija nje nate e te kthehesha :p
   
  TinkerBell likes this.
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Arsyeja e buzëqeshjes tënde :)
   
  Hope and joetisti_ like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne mendjen e TringerBell, vetem per kater minuta... !
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Do doja të mos isha pjesë e mendimeve që paska @joetisti_ , as edhe për 2 sekonda :p
   
  joetisti_ likes this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Afer nan's bab's
   
  Alivia and joetisti_ like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sa keq! Dy sekonda do te ishin te mjaftueshme. :)

  (tema) asgjekundi me kete te ftohte. Vetem nen batanije sa me thelle mundesisht...
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sirenë deti :p
  Vetëm ashtu do i shpëtoja çik vapës.
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  nmars tu gjujt per nanji jashtoksore
   
 11. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Do doja te isha ajri qe nuk thithet asnjehere...
  Uji qe nuk ndalet , gjethe qe nuk zverdhet.
  Rreze qe nuk perthyhet,yll qe nuk shkeputet .
  Dhe fjale deshire ne gojen e nje te eturi per drejtesi.
   
  Hope, TinkerBell, Artin and 1 other person like this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shume poetike ti, Alivia. Komplimente!
   
  Alivia likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  doktori i zemres se saj
   
 14. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Flm! :)
   
  joetisti_ likes this.
 15. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Deti i dallgezuar,era qe fryn neper floket e tua , aroma e parfumit ne nudesine e trupit tend.
   
  Hope likes this.
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shege flake e kuqe
  Se di pse po kjo me erdhi ne mendje
   
  Hope likes this.
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Aurora borealis : )
   
  Aki likes this.
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Do te doja te isha njeriu qe mbroj me teper.

  Me fjale te tjera: Ne duam dhe mbrojme ate qe jemi.

  EL
   
 19. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Kjo qe jam :)
   
  Frank likes this.
 20. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Ai qe isha dje, ky qe jam sot dhe ai qe do jem neser!
   

Shpërndajeni këtë faqe