Do te doja te isha...

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Studenti, 2 Mar 2011.

 1. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  Shume njerez kane ne brendesine e tyre nje person ideal te cilin e strehojjne ne thellesine e tyre. Per kete arsye shpesh here themi qe ah sikur te isha si ai person.
  Nese nuk do te ishit ky qe jeni, kush do te deshironit te jeni?
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  do te doja te isha nje person qe ka liri veprimi dhe eshte e lire te beje ate qe do jo ta ndalojne te tjeret.:(
   
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Do doja te thoja gjithmone te verteten, qofte dhe kur te cilesohesha i cmendur. Do doja te beja zgjidhjet qe do doja une gjithmone (por atehere do isha shume egoist), do doja te mos perpiqesha qe te isha i mire ne sy te te tjereve, por te beja e thoja ate qe mendoja
   
  ANNAFOREVER likes this.
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  Do desha te isha 2 cm me e gjate,po he se do rritem dhe e kam fjet menjen :p
  Student mor po ti kush do deshe te ishe???:( (me trego se s'i them kujte:p)
   
 5. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  Mos ki merak Megi se do rritesh, por nese flen shume ja arrine qellimit e jo nese ben shejtanlliqe :)
  Une nuk do doja te isha askush tjeter peveç ky qe jam per arsye se kete mundesi me ka dhene Zoti, e kete mundohem ta perdor deri ne fund :)
   
  MegiB likes this.
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  O mor student ty shejtani te bifte me shkop :p:p:p
  Se vija ne dyshim....edhe une kjo qe jam do doja te isha(dhe jam) ..dhe edhe pse duhet te rritem sdua te flej po te vazhdoj te bej ''shejtanlliqe''
  :p
   
  Sweety el likes this.
 7. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Do doja te isha P-L-A-N-E-T-A-R-E :p
   
  ANNAFOREVER and MegiB like this.
 8. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Do te doja te isha nje person qe te zija shoqeri,jo duke qendruar e mbyllur brenda(si ne manastir)duke bere detyrat e duke qene e varur nga prindi.
  Shkurt:-te bej ate c'ka me don zemra e mos te pyes per mentalitet.
   
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Nuk do te doja te isha si askushi thjesht te isha vetvetja kjo qe me ka falur zoti,sepse ne jet te gjitha i kam familjen,shoqerin, lirin e kufizuar e jo te tepruar,lumturin,shendetin tjera nuk ka me te rendesishme ne jet
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Nuk jam askushi, por ky qe jam do te doja te isha. Sepse nese s'me pelqen vetja s'do te me pelqente kushdo qe te isha.
   
  "Gambler" and dr love like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te isha gota ku pi uje vajza qe pelqej.
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  qendra e universit per Te
   
  dr love and INIT like this.
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  do doja te isha flutur per te shkuar ne duart e atij
   
  INIT likes this.
 14. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Do doja te isha gjumi qe ja mbylle syte embelsisht ne darke, do doja te isha puthja qe ja hap syte embelsisht ne mengjes !
  Do doja ta kisha ne krahet e mi ne pafundesi !
  :)
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  do te doaj te isha zeri i megjesit qe e zgjon tilaj e telefonit qe ai i pergjigjet do doja te isha gjithcka e tij qe vetem te me doje dhe te jem e tij
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  loti qe del nga syri yt, rreshqet ne faqen tende dhe shuhet ne buzet e tua...
   
  dr love and Sweety el like this.
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  Do te doja te isha enderr e te vija cdo nate te ti.
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Duket sikur me drejtohesh mua.


  Do te doja te isha tymi i cigares tende per te te hyre ne mushkri... (shaka)
   
  dr love likes this.
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  te vjen keq te te drejtohem ty?[shaka]


  Do te doja te isha parfum ..te me perhapte pulsi yt neper trup:p
   
 20. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  do doja te isha ajo qe jam,ndihem ne harmoni te plote me veten dhe boten

  e ne fakt kjo teme duhet te ishte konceptuar...nuk dua te jem askush qe nuk jam une
   

Shpërndajeni këtë faqe