Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  T kalume.
   
  Dreamer likes this.
 2. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  emocjonuese ^_^
   
 3. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Ditë që u bë natë.
   
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  tired + dhe gripi
   
 5. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Normale si zakonisht :)
   
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  Lonely day...
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E lodheshme
   
 8. klea

  klea Ad Maiora

  Alergjiiiiiiiiiiiiiii ......apshiuuuuu
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Si te tjerat
   
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Placccccc atyy
  Dmth shnett se u ngatrrovaaa
  Hahahahahahaja
   
  klea likes this.
 11. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  E dita ime.. Dit ma me diell me vransira priten rreshje shiu se shpejti.
   
  Hektor12 likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Cne kshu ka lagja jote kjo pune eee
   
 13. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahaha poo kena dhe ace me bollek se harrovaaa!
  Me la e me shpla!
   
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Iii a do me u zbardhu ala ti ...
   
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahaha per. Pllaka e pata fjalen , se e pat puna jemeee
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Xhinaf .. shnosh gjeja e gjalle .. pastaj fisnikeri tregojn
   
 17. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  E pra e hajahahahaha
   
  Hektor12 likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ene kjan ene mkeshet ... sjam ka tmarr vesh ... hahaha
   
 19. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  O kesh se kam kajt un boll hahahahaha
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  At jam ka boj ... sja vlen me kja
   
  tropojanja likes this.

Shpërndajeni këtë faqe