Digjitalizimi i sherbimeve universitare

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga anila_dik, 6 Jan 2018.

 1. anila_dik

  anila_dik Primus registratum

  Pershendetje, sa keni informacione per digjitalizimin e sherbimeve universitare ne Kosove dhe gjetiu. Ata qe kane pervoja studimore jashte Kosoves, kane mundesi te tilla te na informojne me idete dhe arritjet. Une po ju sugjeroj te shikoni faqen e Kolegjit AAB, i cili eshte nje nder institucionet me te mira jo vetem ne Kosove por edhe ne rajon. Po e bashkengjes edhe nje video, nga kanali zyrtar i Kolegjit AAB ne youtube, ku flet per e-Administraten, nje nga sherbimet me te vecanta qe ofron ky institucion universitar.
   
 2. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Ne disa fusha dixitalizimi eshte me i perparuar sesa ne boten perendimore. Them psh per sistemin bankar apo sherbimi ne nivelin e qendrave sociale. Pra ajo qe quhet e-government si e-albania etj.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  Idet jane bukura te ketyre por pas disa muajsh online behen mos funksionale
   
 4. faustmechtilde

  faustmechtilde Primus registratum

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe