Dalin pamjet e para të HTC 10

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga Agjenti_007, 11 Apr 2016.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit
  Versioni i ardhshëm i HTC do të dalë publikisht më 12 prill, këtë të martë, por videoja promovuese e pajisjes së re është publikuar më herët.

  Sipas The Verge, videoja konfirmon se pajisja do të quhet HTC 10, duke ndjekur linjën e telefonit të një viti me parë, HTC M9, por nuk dihet nëse do të jetë shkronja “M”.

  Nga zërat e mëparshëm thuhet se HTC 10 do të jetë 5.2 inç, me cilësi HD, Qualcomm's Snapdragon 820 chipset, and 4GB of RAM. Thuhet se kamera dot ë jetë 12 megapiksel “Ultra Pixel”, me fokusim të objektit dhe autofokus lazer. Ndërsa kamera e përparme do të jetë 5 megapiksel. Por këto detaje pritet të konfirmohen këtë të martë.
   
 2. Ledionik

  Ledionik Primus registratum  Versioni i ri iphone 8 do te jete maja e teknologjise dhe shpresojme qe nuk do te kushtoje shume shtrenjte si telefon ne shitje
   
  Last edited by a moderator: 24 Feb 2017

Shpërndajeni këtë faqe