Cilit/ciles nga anetaret/anetareve te forumit do ti dedikonit nje kenge ose poezi??

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Sweety el, 30 Dec 2010.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te jem e sinqerte me ju po them:Slevin ,oles,romit,deliriumit,megit dhe mos te harroj mandin.do ti pershendesja me kenget me hit te momentit.dhe nje poezi qe do jete suprize per mbremjen e vitit te ri.:dashuri::engjell:
   
  kacurrelsja..., GENIU$ and Wise like this.
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Klodianes
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  flm shume:engjell:
   
 5. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Une po pres per poezine!
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Hmmmm une kam shume: Klodianes,Romit,Oles,Slevinit,So9-es, Kokones,Futbollistit_gr,mandit,,,,,,ishalla skam harruar ndonje....
  por une pertoj te shkruaj poezi andaj ju pershendes te gjitheve me kengen e rihannes te amo pasi ju 'amo' te gjitheve....:D
   
  Romi, OlaOla and Anasarande like this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Shoqeria e vjeter sa do qe te jete larg s'humbet

  Shoqerija ime...

  ju dua shume...

  me ju gjithe boten ne krah e kam

  ska rendesi ne jemi large

  apo prane,,,,,,

  respekti dhe miqesija

  shoqerin e mban gjalle
   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Jeni me te miret ne toke e qiell .

  Shoqerine qe kam gjithmone e kujtoj ,

  Per krejt shoqerine time pa dallim ,

  Dashuri e respekt deri ne mbarim ,

  Jeni shoqeri e bukur , me vjen mire qe ju kam takuar

  Nga do qe shkoj me zemer ju vleresoj ..

  Per ju shoqeria ime cdo her respekt e gjithcka meritoni

  Ju dhuroj aq sa meritoni ,

  Krejt ne fund dua tju pershendes

  Kaloni embel ashtu si deshironii vet .
   
 9. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  shume shume flm klodi je shume e mire:):)
   
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  uuuaaa qar poeteje,,,flm Ana:D
   
 11. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Je goc serioze,
  edhe pse kapricoze.
  Pergjigja jote neper tema te fikson
  shume naten te fantazoj.
  Njeher bjonde e njeher brune
  u fiksova une
  Nuk te njoh se jam fillestare
  shpesh here i kekoj ndihme henes ne dritare.
  Me dukesh person me emocione
  shpresoj te dish me zgjedh ekuacione.
  Per ty megg mos u ofendo.
   
  Pinky and Sweety el like this.
 12. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  scardasco,esmere,alma95,universal,hektor 12 edhe zana,mistreci tme falin ato qe i kam harru
   
  scadarsko likes this.
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Scardasco, Hope & kjo Narkomane! Asnje me pak - asnje me shume :)
   
  scadarsko likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kush te kete qejf per kafe le te vije ;)
  Pa bere lista
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Skerkon tema kafe , po lexoje mire :D

  Askujt o askujt
   
  Dreamer and scadarsko like this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  :hidhu::hidhu::hidhu: eja rreth mendjen per caffe e kan ktu
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahahhahahah lol
   
  scadarsko likes this.
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sygnomi moraki :p
   
 19. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  scardasco,esmere,alma95,universal,hektor 12 edhe zana,mistreci tme falin ato qe i kam harru
   
  Almaa'95 likes this.
 20. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Ty qe ke hapur temen.
  Si mike te vjetra qe jemi :)
   

Shpërndajeni këtë faqe