Chat Shqip www.Daja.AL

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga Daja, 5 May 2018.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  Pershendetje


  Dua tju prezantoj menyren me te thjesht per te hyr ne chat http://chat.daja.al mobile/pc.

  Ky link ju lidhe vetem ne albnetwork, dhe pervec kanalit #Shqiperia ju ben pjes edhe ne dhomen #Albania.

  U uroj bisedime miqesore ne shoqerin shqiptare me meshkuj dhe femra nga e gjithe bota.

  Qellimi eshte me i madh!

   
  Last edited: 5 May 2018

Shpërndajeni këtë faqe