cfare te bej qe njerzit mos te me gjykojne si te padjallezuar

Diskutime tek 'Psikologjia' filluar nga Fede, 9 Dec 2017.

 1. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Tinkerbell Tinkerbell Tinkerbell Tinkerbell.....

  Kujt i ha le t'a kruaje!

  EL
   
 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Degjo moj ti plakarruqe, se shume po na can trapin.
  Sa eshte nje koqe imja, aq ke ti tru.
  Keput qafen andej e mos m'u ngjit si balte pas kepuce
   
  Last edited: 6 May 2018
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Are you fucking kidding me!?

  Me te vertete mendove se ti je ai personi per te cilin flas? Dear God No, No and No..... Nuk kam degjuar ndonje karafil te dale nga goja jote per te provuar zgjuarsi te kesaj shkalle.

  Sa per plakarruqe aty ke te drejte. Jam aq e vjeter sa ti nuk do te ishe ne gjendje t'a konceptoje. Trupin megjithate e kam shume te ri. Po keshtu edhe fytyren.

  UN versus El. Universal!

  Sa per ty Artin nuk te ve as ne peshore.


  EL
   
 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Qe je plakarruqe e di, por te thashe keput qafen e mos kruaj kot.
  Ke ca kohe qe kur erdhe ne kete forum qe po me can trapin. Te lashe e nuk t'u pergjigja ne fillim, duke menduar se do te shqiteshe, por sa vjen e behesh me keq. Skam c'bej, po me detyron te pergjigjem me gjuhen tende...

  Cfare di ti per mua, moj plakarruqe? Asgje nuk di. Ti mendon se me njeh e me kupton, por te genjen mendja. Ti sheh endrra e halucinacione edhe diten, me sy hapur... ke vajtur per lesh. Je si ato shtrigat qe kemi pare neper filma, por nuk e dija qe te tilla mund te shihja edhe ne forum...
   
 5. Frank

  Frank Forumium maestatis

  loool, calm and love!
   
 6. Jorina_

  Jorina_ Forumium praecox

  O motra qendro sic je, se vec shqiptaret i kan kto sherre te meret *sinqeritrti per naivitet* budallik si ky kam degjuar plote!!
  Mos ndrysho per askend, selekektoj njerzit qe i ke ne shoqeri!!
  Mos eshte naivitet te kesh njerz aq falco ne shoqeri tende?
  Mendoje kte.....
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  @gurax

  Pyete ate bosin e forumit.al se cfar ka shkruar per TY.
  Per temen....larg HIPOKRITEVE dhe DEGJENERATAVE dhe perse?????
  Jeton me GJATE.
  RELAX per te djele.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ktij DEBILIT i mungon dhe KJO....qe adami dhe eva ishin....Ilire.
  Kaq PALLOSH ashte....KY.
  PS: inshallah del barazim...IRANI.
   

Shpërndajeni këtë faqe