Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga ujku81, 17 Jan 2006.

 1. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Kot me ju pyet ca kuptimi ka nick-u i secilit nga ju, dhe pse e keni zgjedhur.

  Une vete jam Ujku81, sic mund ta kuptoni nga nenshkrimi eshte marre nga filmi "Kau dhe Ujku" - qe ka qene objekt batutash nga klasa e pare deri ne fakultet.

  Hajt pra jepni shpjegime /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  pinkparadise -> eshte nje club "table dance" ne parsi
   
 3. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  kush e gjen per harap ka shperblim.
   
 4. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  bubazhel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Hmmm, une do thosha Harap do te thote: Cun per ta pi ne kupe edhe pse derdhet ickkkkkkkk fare nga kupa /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  shif kush foli.Ky qe mu duk si babagjysi i vitit te ri me gjithe ate plenc /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  kordele te hongsha kacurrelat une ty /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Po ju, ketej shaheni andej levdoheni kush eshte me sexy? /pf/images/graemlins/crazy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  o rrapo nuk e du shperblimin, po makare thuj se e gjeta /pf/images/graemlins/cooli.gif
   
 10. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Ske gjet gje jo Blue /pf/images/graemlins/smile.gif
  ky Tonce e ka gjet.Prijesi i rrebeleve.
  Me sailor nuk shahemi pasi ke ajo teme skemi konkurente gishteza e madhe /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  /pf/images/graemlins/lol.gif Mos e fol at' fjale. Njerzit po prononcohen k'tu.
  O rrapo, pse i prish pun' dyrnjas' ! /pf/images/graemlins/lol.gif

  Ika un' edhe mos m'ban si garip /pf/images/graemlins/cooli.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 12. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  Blune.
  E gezofsh /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  ok.
   
 14. harap

  harap Guest

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  atij i jap urdher /pf/images/graemlins/tonguee.gif
  ika per tani vij vone.
  ciao
   
 15. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  tonce mos i thuj mbaje per vete se belldum harapi /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 16. Dani83

  Dani83 Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  dani -- Danieli ne shpellen e luaneve
  8 ------ lindur ne 198...
  el ----- elbasan
  /pf/images/graemlins/cooli.gif /pf/images/graemlins/cooli.gif /pf/images/graemlins/cooli.gif
   
 17. rvd

  rvd Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  i imi vjen nga nje superstar i wwe : Rob Van Dam
  Me pelqen shume si personazh por edhe tekniken e kickboxe qe ka sepse e kam praktikuar dhe vete !!!!!!
   
 18. ere

  ere Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  e imja do te thote qe jam goce simpatike.....
   
 19. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  eeeeeehhhhh shum modeste je pretty,
  je me shum se simpatike me duket mua por sdo ta thush.
   
 20. ere

  ere Primus registratum

  Re: Cfare kuptimi ka nickname-i juaj

  kam turp..thuaje ti per mua
   

Shpërndajeni këtë faqe