Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot? :)

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga katsune, 16 Aug 2015.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  @Aki dhe @Mystique

  [​IMG]


  Keshtu te shoh une kur ti me behesh nje me librin :p
   
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahhahaha
  Te dua :p
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p kësaj i thënë të mendosh dhe për natyrën.
  Një shembull që të bën më pak egoist.

  FB_IMG_1502793040572.jpg
   
 4. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  [​IMG]
   
  Rider Thug likes this.
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nje video ,e nje vajze te vogel 4 vjece besoj se mund te ishte e cila po shikonte nje filem me dinosaurin . Teksa e shikonte ajo fytyra e saj me ato faqet roze e mbuzet e mbledhura ,me syte e mbushura me lote ngaqe dinosauri kishte humbur dhe po kerkonte mamin.
  Dhe nje tjeter video te femijeve qe takonin babane e tyre mbase shume vitesh .
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 7. Aki

  Aki Paint It Black

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 10. Rider Thug

  Rider Thug Primus registratum

  TinkerBell hugs :p
   
 11. Johana

  Johana Forumium praecox

  Ujku qimen e nderron por zakonins'e harron.

  JC
   

Shpërndajeni këtë faqe