Cfare i ka ndodhur Lidias???

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Super star, 6 Jul 2017.

 1. Super star

  Super star Primus registratum

  Mbreteresha e bellydancit Lidia Banushi duket se po ben mungesa keto dite ne profilin e saj te facebook-ut por dhe te instagram-it per arsye qe akoma nuk i kemi kuptuar...A thua ti ket ndodhur dicka apo vet bukuroshja seksi ka vendosur te pauzoje per disa dite padashur te publikoje asgje nga jeta e saj momentalisht kshuqe kjo lihet per te kuptuar ditet ne vazhdim...
  2017-07-01-11-52-23-221.jpg
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Prap me Linden ti?
   
 3. MrCool

  MrCool Oldschool

  Lidian thuaj, jo Linden. :p

  @Super star kam nje muaj s'jam fut ne Insta, e ben dot nje artikull sepse do jene merzitur fanset?! :p

  Ahh, leke s'kam :D
   
  TinkerBell and DarkBlonde like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mos e ka rrembyer ndonjeri!
   

Shpërndajeni këtë faqe