Cfare eshte per ju Shen Valentini

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga ardisi, 10 Feb 2004.

1. dr love

dr love Locus omnem

vetem feste qe seshte

2. Hektor12

Hektor12 Locus omnem

po pra nuk eshte .. po te duash e ben perdite ...

3. Narkomane

Narkomane Valoris scriptorum

nje dit si cdo dit te tjeraash
    asgje me rendsi
    kush esht i dashuruar ska nevoj per 14 shkurtin

joetisti_ likes this.
  4. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

ja, po vjen. Mire qe s'eshte si me festat me perpara qe, per te te shtyre te "ingranoheshe" me "momentalitetin" te benin te ndiheshe shume keq. Ashtu sic do ishte po te ishte e njejta gje, pra, dhe te ishte fjala tamam per shen Valentinin. Dhe i "shtydhur" te mendoje: pse me gjeti pa te dashur?

Personalisht s'e ve re fare. Por ama, tani qe e mendoj, vetem para ca kohesh me gjeti me te dashur, ndonese pergatitjet per... t'u lene, i kishim bere :) Do shikoj te me gjejne disa shV. me te dashur. Edhe po te jem duke u ndare me ndonjeren, ta shtyj deri sa te me gjej shV. me te :) Ta kem ne kurikulum. S'i dihet, ndonje punesim me vone... :p

5. TinkerBell

TinkerBell Papirus rex

E martë :D
    Siç ishte edhe javën që shkoi dmth

joetisti_ likes this.
  6. sermion_al

sermion_al Forumium praecox

Eshte nje dite e vecante, qe lum' kush e feston!
    Se kam festuar ndonjehere deri me sot! Me duket se sqenkam prere per ta festuar ardhjen e kesaj dite te bukur!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

kushedi se cfare dite do te bjere vitin tjeter ! :) Cne kaq indiferente ti, tinker? Apo je merzitur ngaqe 'ai' s'te premtoi ndonje dhurate per t'u mbajtur mend ? :)

(tema) eshte nje dite, ne mos tjeter, qe te jep argument bisede me ndonjeren qe e sheh dhe te pelqen, pikerisht kete dite. (kur s'te vjen asgje tjeter per te thene)

Last edited: 14 Feb 2017
    TinkerBell likes this.
  8. TinkerBell

TinkerBell Papirus rex

Vetëm e premte të mos jetë :p
    nuk fillohet weekendi i tillë...

Për mua vetëm festë që nuk është! Nëse ke vërtetë ato ndjenja, dashurin, nuk pret 14 t'i theksosh, për më tepër të bësh dhurata!
    Bëhen çdo ditë , tregohen në gjërat e vogla :)
    Tani e gjitha komerciale është.

joetisti_ likes this.
  9. Eléonoré

Eléonoré Valoris scriptorum

Asnje gje qe jeton e vetme, e papare, e padeshmuar nuk ekziston!
    Nje lule e bukur mori jete vetem sepse une e pashe dhe deshmova prezencen e saj dhe bukurine e saj! Te thush se te gjithe jane unike ose te vecante eshte njesoj sikur te thuash se nuk ka asnje gje unike dhe te vecante! Eshte sikur te mohosh rrallesine e ekzistences se dickaje apo te nje fenomeni! Megjithate, jo cdo gje e rralle eshte domosdoshmerisht e bukur! Festat ekzistojne per ndarjen e tyre nga ditet normale dhe te zakonshme.

Per mua Shen Valentini eshte thjesht jo vetem demonstrim i hapur i sentimentit per partnerin por edhe DESHMIM nga shoqeria e nje lidhjeje e cila atehere dhe vetem atehere merr legjitimitet.

sermion_al likes this.
  10. sermion_al

sermion_al Forumium praecox

Shumee bukur e ke vleresuar Shen Valentinin e dashur Eleonor. Respects'

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

"Dashuria e nje periudhe, dashurise se nje tjeter periudhe, nuk i ngjan." Mund te kete raste ku nje cift, ose nje "cift", kujtohet se eshte 'cift' ngaqe kjo date dicka u kujton. Pastaj mendo qe ka edhe te vjeter ne moshe dhe nje kujtese (per ata qe nga natyra e tyre moshore, vujane nga kjo gje) s'eshte asnjehere pa dobi :) Per pjesen tjeter mendoj se eshte sic thua ti.

Vitin tjeter me duket se nuk bie fare :p Do te bjere, do te bjere :), kurse une, s'di pse me peqen qe te jete e hene...

Sh.V, mund dhe eshte edhe nje dite ku dy "te merzitur" mund te bejne paqe!

TinkerBell likes this.
  12. olofssonlarstony

olofssonlarstony Forumium praecox

Përshëndetje Z. dhe znj
    Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
    Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
    Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
    Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
    Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
    Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
    Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
    * Kredi Financiare
    * Kredi hipotekore
    * Hua për investime
    * Auto kredi
    * Borxhi i konsolidimit
    * Linja e kredisë
    * Hipotekë e dytë
    * Shlyerja e kredisë
    * Hua personale
    Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
    Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com

Shpërndajeni këtë faqe