Cfare eshte per ju Shen Valentini

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga ardisi, 10 Feb 2004.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po te duash festohet perdite lale
   
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  nuk festoj shena...e dua perdite jo nje here ne vit or taj
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kete po i them edhe une ...
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Epo ju keni rrjedhur fare, si ore te therret drejtori ne zyre edhe ti s'i vete?? Ops, e ngaterrova :)

  Po ne nje feste qe e kane te gjithe mund ta kesh muziken me ze te larte tere naten po deshe, kurse ne nje dite te zakonshme e vazhdon festen ne qeli :p
   
  Hektor12 likes this.
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  se di per ty po une bej feste kur te dua..edhe tre here ne dite kupton;)
   
  joetisti_ and Hektor12 like this.
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  e shef mor ti se cke humb ... ke kohe rikuperohu dhe do festosh tre here ne dite para dhe pas buke pa recete mjeksore ...
   
  dr love likes this.
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  sa mir e di ti;)
   
  Hektor12 likes this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Epo une skam lind plak kam qene edhe une i ri :p
   
  dr love likes this.
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  ee une po rinohem ne fakt
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po po vittet tutje ti hic sluan nga istikami ...
   
  dr love likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  ke inate ..plas po deshe:p
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  paf po bej se shef ... se degjove zhurmen :p
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te tille te gjithe e bejne por kam pershtypjen(dhe me shume se kaq) se nuk e ka shijen e dites se vertete.

  Kur behet festa nje here ne vit ka me shume "zjarr" per t'u "fikur".
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  zjarri eshte bo hi..me e lan ni here ne vit
   
  Hektor12 and joetisti_ like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une kam besim tek ata qe e kane menduar keshtu qe te jete. Dhe me duket mire. Mund te festosh per dite me shoqerine duke ngrene e pire por jo nje feste nacionale.
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nuk eshte feste zyrtare ose nacionale sa per info ....
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  cila nuk eshte?
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kjo e temes more shen valentini ... nuk eshte feste zyrtare flas me ligj eee
   
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Marut mas valentinit e valentines, po à coma se kuptut se kjo feste eshte feste commerciale !
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po ca te them o shoku su mbushet mendja
   

Shpërndajeni këtë faqe