Cartoons, qe ju kane pelqyer me shume.

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Diavolessa, 4 Nov 2002.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ky eshte EKSTREM BRILIANT qe kuptohet....kur une(AI) bej nevojat personale,masat me kqyrin dhe ju duket parfum....sidomos ne Usa.....femarucet vecanerisht....seriale.
  6347558_orig.jpg
   

Shpërndajeni këtë faqe