Ban ne Ip se Kuptoj!

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga D3nI, 4 Oct 2017.

 1. D3nI

  D3nI Primus registratum

  Jam nje user i vjeter i keti chati i njohur si killer_x dhe D3nI...Provoj sot te hap chat kot dhe shikoj qe kam ban ne Ip. Me ndihmon dot njeri ta sqarojme kete muhabet? Jo per gje por une 2 her ne vit hyj, dhe se kuptoj si eshte puna.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Shai mare e prape masanej e kupton.
   

Shpërndajeni këtë faqe