Amerika Po Përgatitet Për Luftë Me Rusinë

Diskutime tek 'Tema e ditës, ndërkombëtare' filluar nga Agjenti_007, 19 Sep 2015.

  1. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    te bente fjala bie Shqiperia lufte, do te ishte sikur pirdhte nje lepur, por nje nga shtetet e siperpermendura do te ishte si elefant, dhe kur pjerdh elefanti, zhvesh nga bimesia nje faqe te tere mali...
     

Shpërndajeni këtë faqe