Albnetwork me rrjet te ri domainesh

Diskutime tek 'Portali i AlbForumit' filluar nga Youu, 5 Apr 2020.

 1. Youu

  Youu Primus registratum

  Albnetwork Si chati me i vjeter Shqiptar ne internet zgjeron rrjetin me hyrje te reja.
  Albnetwork.net (new look)
  Albanian.chat
  Bisedo.online
  Njohje.online
  Chatshqiperia.com

  Jepni sygjerimet tuaja te vlefshme!
   
 2. cent

  cent Forumium praecox

  Ishalla sa me shume linke te vlefshme dhe aktive. Ju pershendes dhe mbaresi
   
 3. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  Sugjerim nga ana ime nuk funksionon rregullorja dhe se dyti accessat i shtoni sipas deshires te juaj
   
 4. Fiku

  Fiku Primus registratum

  Nuk bohet mo albnetwork dhe as shqiperia.com
  @LuXor ka vite qe luante dhe me ne fund beri gol.
   
  WORLD likes this.
 5. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  @Fiku ashtu esht Luxori me ne fund va futi golin albnetworku asnjeher nuk behet dhe userat ma shum rrijn ke luxori :D
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Kontribues tek Shqipopedia

  Iku koha e chatit. Tani kanë mare fund edhe forumet jo me chatet.
   
  Laurenti and Fiku like this.

Shpërndajeni këtë faqe