A kaperceni "deg me deg" duke folur?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga sermion_al, 24 Feb 2017.

 1. sermion_al

  sermion_al Forumium praecox

  A esht ai virtyt apo blerje e trurit nga dikush tjeter?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Fede

  Fede Primus registratum

  Blerje trurit nga dikush tjeter i ke rene pikes
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jam pak konfuze me titullin e temes si pyetje dhe me pyetjen ne postimin e pare
  Dhe nuk di si te pergjigjem , cdo te thote "dege me dege" ?
   
 4. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Nga nje tem ne tjetren !! Ose nga nje pem "deged e pemes"
   
 5. Fede

  Fede Primus registratum

  Ka raste qe ti je duke biseduar per nje teme me dike tjeter dhe ai thetei sapo mbyllet ajo teme fillon tregon dicka tjeter krejt pa lidhje me temen e meparshme. Mua me ndodh shpesh ta kap veten ngushte ne te tilla situata pasi kam dhe nje zakon te keq shume qe me pelqen te flas me te shumten e kohes.
   
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  Te hidhes nga tema ne teme dmth si te kesh ADD, probleme perqendrimi dmth qeee ska si te jete blerje truri nga dikush tjeter...u berem lemsh me duket :D
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  As blerje e as shitje ,thjesht tjetri flet kot pa lidhje .
   
 8. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe