A kaperceni "deg me deg" duke folur?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga sermion_al, 24 Feb 2017.

 1. sermion_al

  sermion_al Forumium praecox

  A esht ai virtyt apo blerje e trurit nga dikush tjeter?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Fede

  Fede Primus registratum

  Blerje trurit nga dikush tjeter i ke rene pikes
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jam pak konfuze me titullin e temes si pyetje dhe me pyetjen ne postimin e pare
  Dhe nuk di si te pergjigjem , cdo te thote "dege me dege" ?
   
 4. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Nga nje tem ne tjetren !! Ose nga nje pem "deged e pemes"
   

Shpërndajeni këtë faqe