3D hologram me telefon...

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga Aki, 9 Aug 2015.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Ja dhe nje ide me shume si mund te hyje ne pune telefoni: si te krijoni nje hologram 3D duke shfrytezuar celularin?
  U duhen vetem disa gjera te thjeshta dhe ja pershkrimi vizual se si ta beni ate:

   
  haradin, gurax and Dreamer like this.
 2. haradin

  haradin Primus registratum

 3. haradin

  haradin Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe