Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Atë po pres dhe unë... e besoj që do të vijë shpejt...
  Ka shumë njerëz që e presin gjumin duke shkruar....
   
 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Ditë e keqe sot... më ndodhi një ngjarje e pakëndshme që në mëngjes që ma prishi humorin e ditës, por edhe më bëri të mendoj se duhet t'i përshpejtoj ato plane që kam, ndryshe këto gjëra të pakëndshme do të ndodhin shpesh.
   
 3. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Një kafe në drekë, me këtë gotë të re...
  E veçanta e kësaj gote është se ka 6 kitara të ndryshme.
  Çdo herë që pi kafe, kjo luan nga një melodi të re dhe nuk të mërzitet...

  [​IMG]
   
 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Rruges per ne pune, punoj naten sot.
   

Shpërndajeni këtë faqe