Çfare po beni ne keto caste?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Gati per te ikur!!

  1ce77918bf1e9d73cb031751c6273c5f--shoe-painting-fashion-painting.jpg FB_IMG_1501870589214.jpg
   
  Hope likes this.
 2. POKER

  POKER Forumium maestatis

 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po ha kikirika!!
   
  Hope likes this.
 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Më ka hyrë në gisht një ashkël e vogël llamarine, si gjemb, e po mundohem ta nxjerr...
  Hyri që dje...
   
 5. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Rruges..
  Sa bosh duken!
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tu ecc me makine kot ne vend skam Ken kurr just forest nuk po I delka fundi pffff
   
  DarkBlonde likes this.
 8. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Rrugës për në punë.
  Ndihem i çlodhur, se fjeta shumë.
   
  DarkBlonde likes this.
 9. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 10. POKER

  POKER Forumium maestatis

 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Po pertoj te ngrihem ,shtrire akoma
   
  DarkBlonde likes this.
 12. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 13. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Të dhashë një pëlqim për foton, po jo për cigaren dhe koka-kolën... :p

  Unë po dal të blej diçka për të ngrënë...
   
 14. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Hahahahaha nuk shkon kafja pa cigaren :p
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shkon si nuk shkon,une pa cigare e pi :)
  (Megjithese kafe nuk pi shpesh :p )


  Po shikoj rrotull gjithe punet qe kam per te bere
   
  DarkBlonde likes this.
 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Do doja me lon edhe une por cka t bej?
  Po pres te me lere ajo :D
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 18. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe