Çfarë marrëdhënie keni me Njerzit Kryelartë?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Moonlight85, 17 Jul 2017.

1. Moonlight85

Moonlight85 Forumium maestatis

Arroganca është diçka që unë nuk do e tolerojë aspakë.
    Për shembull, në qoftë se behet Fjalë per shijen në muzikë dhe muzikenë e vet e konsideron të jetë super e mirë, dhe shija e tjerve në muzikë i duket tërësisht e shpifur......

Unë mund të jetoj me ketë....!

por unë nuk i kuptoj ata njerëz që kanë zero respekt për jetën e tjerve dhe personalitetin e tyre!

Si veproni me njerëz të tillë? kundërvihi, injoroni, apo përpiqi për të kuptuar ato?

Nese kam gabuar Forum, drejtojeni Temen ne Vend te duhur Flm.

Anabell likes this.
  2. DarkBlonde

DarkBlonde Valoris scriptorum

3. MrCool

MrCool Oldschool

Ti flet per respekt???

KULMI

4. Moonlight85

Moonlight85 Forumium maestatis

Attached Files:

5. Anabell

Anabell Forumium maestatis

me vjen me shume inat pse duhet te shmangem ndaj tyre kur jan poshte meje ... gjithsesi eshte menyra me e mire per te mbajtur veten me te mire

Moonlight85 likes this.
  6. Eléonoré

Eléonoré Valoris scriptorum

Njerezit kryelarte jane ne pergjithesi njerez me zemer shume te madhe. Ata nuk tolerojne ne asnje menyre hedhjen poshte ose denigrimin e dickaje ose dikujt qe eshte ne pozite vulnerabel, sidomos kur keta te fundit gjykohen nga nje njeri me pikepamje te kufizuara dhe injorant. Kur njerezit kryelarte nuk marrin respektin qe ata meritojne per bujarine, sinqeritetin dhe ndihmen qe ata ofrojne atehere ata mbyllen ne vetvete. Arsyeja eshte se ata nuk duan te ndihen te plagosur. Nuk eshte indiference nga ana e tyre eshte thjeshte vendosja e nje shield - kukune mbrojtese per te mos lejuar dike te futet brenda. Vetmbrojtje emocionale.

Eshte tjeter gje: Dhi e zgjebosur e bishtin perpjete.

EL

7. olofssonlarstony

olofssonlarstony Forumium praecox

Përshëndetje Z. dhe znj
    Numri im (whatsaap) : +46705117485
    Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
    Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
    Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 20000 € në 5.800.000 € me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
    Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
    Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
    Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
    * Kredi Financiare
    * Kredi hipotekore
    * Hua për investime
    * Auto kredi
    * Borxhi i konsolidimit
    * Linja e kredisë
    * Hipotekë e dytë
    * Shlyerja e kredisë
    * Hua personale
    Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
    Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com

Shpërndajeni këtë faqe