Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  11,961
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,049
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  500
 4. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  5,528
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  598
 6. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,682
 7. Probux
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  656
 8. Raif
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  14,642
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,906
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,007
 11. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,754
 12. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,752
 13. marsel garipi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  514
 14. klajdi 26
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,324
 15. admin
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  946

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...